Satış ve destek hattı : Whatsapp 0538 962 83 67

Profesyonel antrenörler tarafından hazırlanmış, her bütçe ve amaca uygun hazır kürler steroidsepeti4.com farkı ile sunulmuştur.

 

Tüm kürler ve içerikleri, akademik bilgiler ışığında ve maksimum fayda sağlayıp minimum yan etki gösterecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır.

 

HAZIR STEROİD KÜRLERİ

DİKKAT!

 

 Steroidsepeti 'nde yer alan kür planları doktor tavsiyesi / görüşü / önerisi olmayıp kişiye özel değildir. Bir kişinin vücudunda çok etkili olan bir etken madde bir başkasında çok daha düşük etki gösterebilir. Önceki kullanımlardan dolayı steroidlere toleransı yükselmiş daha tecrübeli kişiler sizden çok daha yüksek dozlarda steroid kullanabilir. Sağlık durumu, steroidlere olan tolerans, alerjik reaksiyon bilgisi gibi hayati etmenleri hesaba katmak sporcunun kendi sorumluluğundadır. Steroidsepeti.com steroidlerin kullanımı veya hatalı kullanımı nedeni ile oluşabilecek sağlık problemlerinden sorumlu tutulamaz. Yüksek performans gerektiren spor faaliyetlerine ve / veya Steroid kullanımına başlamadan önce mutlaka sağlık kontrolünden geçiniz ve doktorunuza danışınız.

steroidsepeti4.com 2012-2020®