Satış ve destek hattı : Whatsapp 0538 962 83 67

ORTA DÜZEY HAZIR KÜRLER

HACİM KÜRÜ - 1

10 HAFTA (10 hafta steroid + 4 hafta PCT)

 

3 adet Thaigerlabs Enanger (20x 1ml)

2 adet Thaigerlabs Decager (20x 1ml)

1 adet Thaigerlabs Metanoger (10mg 100 tablet)

 

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

ENANTHATE - DECA - DIANABOL

1380

Uzun esterli ve yüksek anabolik / androjenik etkiye sahip Testosterone Enanthate, yine güçlü anabolik etkilere sahip Dianabol ve kaliteli, istikrarlı gelişim sağlayan Deca Durabolin kombinesi. Başlangıçta kullanılan Dianabol hızlı bir şekilde hacim artışı sağlar. Özellikle dördüncü haftadan sonra asıl etkisini gösteren uzun esterli steroidler ile bu etki büyüyerek devam ettirilir. Bu kombinasyon çok ciddi bir hacim  kazandırma potansiyeline sahiptir. Androjen reseptörlerine bağlanarak diğer steroidlerin etkilerini artıran ve anti aromataz etkileri de bulunan Proviron üçüncü haftadan sonra PCT yide kapsayacak sekilde kullanılır. Aromatize olma eğilimi yüksek olan steroidleri içerdiğinden toplam 4 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır.  Ayrıntılı kullanım detayları sipariş ile birlikte gönderilir.

HACİM KÜRÜ - 2

10 HAFTA (10 hafta steroid + 4 hafta PCT)

 

4 adet Gamma Pharma Testomyn C250 (20x 1ml)

4 adet Gamma Pharma Boldemyn (20x 1ml)

4 adet Gamma Pharma Tremyn E200 (20x 1ml)

1 adet Genesis Meds Dianabol (10mg 100 tablet)

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

TES.-CYPIONATE - BOLDENONE - TREN. ENANTHATE - DIANABOL

980

Orta - uzun esterli ve yüksek anabolik, androjenik etkiye sahip Testosterone Cypionate, çok güçlü anabolik etkilere sahip Trenabolone, kaliteli ve istikrarlı gelişim sağlayan Boldenone kombinesi. Başlangıçta kullanılan dianabol çok hızlı bir şekilde hacim ve bir güç artışı sağlar .  Özellikle dördüncü haftadan sonra asıl etkisini gösteren uzun esterli steroidler ile bu etki katlanarak devam ettirilir. Bu kombinasyon çok ciddi bir hacim kazandırma potansiyeline sahiptir. Androjen reseptörlerine bağlanarak diğer steroidlerin etkilerini artıran ve anti aromataz etkileri de bulunan Proviron üçüncü haftadan sonra PCT yide kapsayacak sekilde kullanılabilir. Toplam 4 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır.

HACİM KÜRÜ - 3

12 HAFTA (12 hafta steroid + 4 hafta PCT)

 

2 adet Watson Pharma Cyprexx (20ml)

2 adet Watson Pharma Decalong (20ml)

2 adet Genesis Meds Dianabol (10mg 100 tablet)

 

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

TESTOSTERONE CYPIONATE - DECA - DIANABOL

950

Uzun esterli ve yüksek anabolik / androjenik etkiye sahip Testosterone Cypionate, yine güçlü anabolik etkilere sahip Dianabol ve kaliteli, istikrarlı bir gelişim sağlayan Deca durabolin kombinesi. Hacim kürü 1'den farkı Enanthate yerine kullanılan Cypionate ile biraz daha fazla güç artışı elde edilmesidir. Başlangıçta kullanılan Dianabol hızlı bir şekilde hacim artışı sağlar. Özellikle dördüncü haftadan sonra asıl etkisini gösteren uzun esterli steroidler ile bu etki büyüyerek devam ettirilir. Bu kombinasyonda çok ciddi bir hacim  kazandırma potansiyeline sahiptir. Östrojenik yan etkileri önlemek için kür boyunca bir Anti aromataz olan Arimidex kullanılır. Toplam 4 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır.  Ayrıntılı kullanım detayları sipariş ile birlikte gönderilir.

HACİM KÜRÜ - 4

10 HAFTA (10 hafta steroid + 4 hafta PCT)

 

4 adet Gamma Pharma Testomyn B250 (20x 1ml)

2 adet Genesis Meds Boldenone (20ml)

1 adet Genesis Meds Dianabol (10mg 100 tablet)

1 adet Genesis Meds Winstrol (10mg 100 tablet)

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

SUSTANON - BOLDENONE - WINSTROL - DIANABOL

980

İyi tolere edilen ve dört testosteron esteri ile uzun süreli ve çok istikrarlı hacim artışı sağlayan güvenilir bir steroid olan Sustanon ile, yine çok istikrarlı ve kaliteli bir hacim artışı sağlayan Boldenon'un birlikteliği inanılmaz sonuçlar verebilir.  Kazanılan adale sert görünümlü ve kalıcıdır .  İki steroidte vücut tarafından iyi bir şekilde tolere edilebilir ve normal dozlarda östrojenik yan etkiler zayıftır. Kürün ilk yarısında kullanılan Dianabol ile varolan anabolik etkilere hızlı bir güç ve hacim artışı eklenirken, ikinci yarısında kullanılan su tutmayan ve aromatize olmayan Winstrol ile kür sonuna doğru daha kaliteli ve detaylı bir adale elde edilir. Çok etkili ve verimli bir kombinasyondur. 4 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır. Ayrıntılı kullanım detayları sipariş ile birlikte gönderilir.

SAF ADALE KÜRÜ-1

12 HAFTA (12 hafta steroid + 3 hafta PCT)

 

5 adet Watson Pharma Testocut (50ml)

2 adet Watson Pharma Boldelong (20ml)

1 adet Watson Pharma Mastarexx (10ml)

1 adet Genesis Meds Winstrol (10mg 100 tablet)

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

TESTO.PROPIONATE - BOLDENONE - MASTERON - WINSTROL

1200

Etkisini çok hızlı gösteren ve yüksek anabolik etkiye sahip Testosterone Propionate ile kür başlangıcından itibaren hızlı bir  hacim ve güç artışı sağlanır. Özellikle 3 ve 4. haftalardan itibaren kaliteli ve kalıcı bir adale kazanımı sağlayan boldenonun etkisini göstermesi ile yüksek ve istikrarlı bir anabolik etki alınır. Anti-östrojenik etkilere sahip, su tutmayan ve aromatize olmayan, kazanılmış adaleyi koruyup detaylandıran Masteron ile kür sonunda ileri düzey bir definisyon görünümü kazanılır. Kazanılan adale çok yüksek oranda kalıcı ve sert görünümlüdür. Kaliteli hacim isteyen sporcular için ideal bir kombinasyondur. Standart 3 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır. Ayrıntılı kullanım planı ve detayları sipariş ile birlikte gönderilir.

SAF ADALE KÜRÜ-2

12 HAFTA (12 hafta steroid + 3 hafta PCT)

 

2 adet Omega Meds Duratest (20x 1ml)

2 adet Omega Meds Boldenone (20x 1ml)

1 adet Iron Pharma Winstrol (10mg 100 tablet)

 

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

TESTOSTERONE CYPIONATE - BOLDENONE - WINSTROL

850

Yüksek anabolik etkiye sahip Testosterone Cypionate ile hacim ve güç artışı sağlanır. Boldenone ile beraber asıl etkisini özellikle 3 ve 4. haftalardan itibaren gösteren bu kombinasyon ile yüksek ve istikrarlı bir anabolik etki alınır. Su tutmayan ve aromatize olmayan, anabolik etkisi yüksek, adaleyi sertleştirip detaylandıran Winstrol ile kür sonunda daha kaliteli ve sert bir adale elde edilir . Kazanılan adale çok yüksek oranda kalıcı ve sert görünümlüdür. Kaliteli hacim isteyen sporcular için alternatif bir kombinasyondur. Standart 3 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır. Ayrıntılı kullanım planı ve detayları sipariş ile birlikte gönderilir.

12 HAFTA (12 hafta steroid + 4 hafta PCT)

 

3 adet Thaigerlabs Propioger (30x 1ml)

2 adet Thaigerlabs Boldager (20x 1ml)

2 adet Thaigerlabs Parager (20x 1ml)

1 adet Thaigerlabs Winstrol (10mg 100 tablet)

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

SAF ADALE KÜRÜ-3

TES.PROPIONATE - BOLDENONE - TREN. ACETATE - WINSTROL

2030

Etkisini çok hızlı gösteren ve yüksek anabolik etkiye sahip Testosterone Propionate ile kür başlangıcından itibaren hızlı bir  hacim ve güç artışı sağlanır. Özellikle 3 ve 4. haftalardan itibaren kaliteli ve kalıcı bir adale kazanımı sağlayan Boldenone'un etkisini göstermesi ile yüksek ve istikrarlı bir anabolik etki alınır. Ayrıca son yılların mucize steroidi trenbolone actetate ile 3 . haftadan itibaren aromatşizasyon ihtimali olmadan çok yuksek anabolik etki desteği alınır.  Kür sonuna 2 hafta kala propionat kullanımı kesilir.  HCG içeren 4 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır.

 

Ayrıntılı kullanım planı ve detayları sipariş ile birlikte gönderilir.

SERTLEŞTİRİCİ KÜR

10 HAFTA (10 hafta steroid + 3 hafta PCT)

 

6 adet Gamma Pharma Tremyn A100 (30x 1ml)

4 adet Gamma Pharma Drostamyn (20x 1ml)

2 adet Gamma Pharma Winstrol enjeksiyon (10x 1ml)

 

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

TRENBOLONE ACETATE - WINSTROL - MASTERON

900

Aromatize olmayan ve su tutmayan, en güçlü anabolik etkilere sahip trenbolone ve Winstrol'ü ; anti-östrojenik etkilere sahip, yine su tutmayan ve aromatize olmayan, su atılırken kazanılmış adaleyi koruyup detaylandıran Masteron ile kombine eden müthiş bir sertleştirici kürdür.  Doğru bir diet programı ile uygulandığında ile kür sonunda ileri düzey bir definisyon görünümü kazanılır.

 

Bir miktar hacim kazanıp aynı zamanda sert ve daha detaylı bir görünüme sahip olmak isteyen sporcular için mükemmel bir kürdür. 3 haftalık HCG terapisi vardır.

DEFİNİSYON KÜRÜ - 1

8 HAFTA (8 hafta steroid + 3 hafta PCT)

 

3 adet Genesis Meds Propionate (30ml)

2 adet Genesis Meds Masteron (20ml)

1 adet Genesis Meds Winstrol (10mg 100 tablet )

3 adet Sopharma Clenbuterol (20mcg 50 tablet)

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

TES.PROPIONATE - WINSTROL - MASTERON - CLENBUTEROL

1360

Çok etkili bir definisyon kürüdür. Etkisini çok hızlı gösteren ve yüksek anabolik etkiye sahip Testosterone Propionate ile kür başlangıcından itibaren hızlı bir  adale koruyucu anabolik etki ve güç artışı sağlanır. Aromatize olmayan ve su tutmayan Winstrol ile istikrarlı ve kaliteli bir adale korunumu sağlanır. Anti-östrojenik etkilere sahip, yine su tutmayan ve aromatize olmayan, su atılırken kazanılmış adaleyi koruyup detaylandıran Masteron ve yağ yakımı sağlayan Clenbuterol ile ideal bir cutting kürüdür. Kuru, yağsız, sert bir adale ve ileri düzey definisyon görünümü kazandırır.

 

Düşük dozlu 3 haftalık kür sonu tedavisi (PCT) vardır.

DEFİNİSYON KÜRÜ - 2

11 HAFTA (11 hafta steroid + 4 hafta PCT)

 

4 adet Thaigerlabs Propioger (40x1ml)

4 adet Thaigerlabs Parager (40x1ml)

2 adet Thaigerlabs Winstrol (10mg 100 tablet)

3 adet Sopharma Clenbuterol

 

 

 

 

 

 

Kür ayrıntıları için Whatsapp 0538 962 83 67

TRENBOLONE ACETATE - PROPIONATE - WINSTROL - CLENBUTEROL

2690

Kısa esterli, testosterondan 5 kat daha anabolik ve androjenik, ancak aromatize olmayan mucize steroid Trenbolone acetate ve yine kısa ester Testosterone Propionate ile hızlı ve kaliteli bir gelişim ve adale korunumu sağlanır. Bu etki, su tutmayan, aromatize olmayan ve çok kaliteli bir gelişim sağlayan Winstrol ile desteklenir. Kür içinde ara verilerek toplamda 6 hafta yağ yakıcı özelliği ile öne çıkan Clenbuterol  kullanılır. Sert, detaylı ve ileri düzey definisyon görünümü kazandıran çok etkili bir definisyon kürüdür. Doğru diet ile uygulandığında müthiş sonuçlar verebilir.

Toplam 4 hafta kür sonu tedavisi (PCT) vardır.

BAŞLANGIÇ KÜRLERİ

steroidsepeti4.com 2012-2020®